جستجو کردن آموزش تهران مدرسه تعطیلی

جستجو کردن: آموزش تهران مدرسه تعطیلی آموزش و پرورش اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی مدرسه معین تعطیل شد / آموزش و پرورش شهر تهران

رئیس اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از تعطیلی دوره اول متوسطه مدرسه معین خبر داد.

مدرسه معین تعطیل شد / آموزش و پرورش شهر تهران

آموزش و پرورش شهر تهران: مدرسه معین تعطیل شد

عبارات مهم : آموزش

رئیس اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از تعطیلی دوره اول متوسطه مدرسه معین خبر داد.

علیرضا راهپیما (رئیس اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهر تهران) در گفت وگو با ایلنا با اعلام تعطیلی دوره اول متوسطه مدرسه معین گفت: مجتمع معین در جلسه شماره ۸۷۰ شورای نظارت بر مدارس و مراکزغیردولتی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در تاریخ ۹۷/۳/۲۲ مطرح و بر اساس مصوبه آن شورا، مجوز تاسیس موسسه لغو و مدرسه فوق الذکر تعطیل اعلام شد.

مدرسه معین تعطیل شد / آموزش و پرورش شهر تهران

او همچنین با اشاره به اینکه ناصر کوهستانی که پیش از این مدیریت آموزش و پرورش منطقه دو را برعهده داشت از سمت خود استعفا داد و هوشنگ میرشفیعی جایگزین او شد، گفت: ناصر کوهستانی از همان ابتدا استعفای خود را اعلام کرده بود ولی ما منتظر بودیم تا ببنیم چه کیفر خواستی صادر می شود.نامه استعفای وی فعلا محفوظ است و اگر مورد نیاز شد بعدها علت را بیان خواهیم کرد.

راهپیما ادامه داد: با توجه به اینکه رای به لغو مجوز دوره اول متوسطه مدرسه معین داده شده است باید با دانش آموزان کمک شود تا در هر مدرسه ای که میل به دارند عضویت کنند. مدرسه معین یک مجتمع است که فقط مجوز دوره اول متوسطه لغو شده است هست، بنابراین نیروهای دوره اول متوسطه می توانند در دوره های دیگر جذب شوند لیکن مجوز دوره ابتدایی و دوم متوسطه کماکان به قوت خود باقی هست. والدین و دانش آموزان هیچ نگرانی جهت انتقال یافته شدن فرزاندنشان به مدارس دیگر نداشته باشند و قبل از اینکه رای صادر شود، تدابیر اتخاذ شده است بود که اگر مجوز دوره متوسطه اول لغو شد آنها چه کار باید کنند.

رئیس اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از تعطیلی دوره اول متوسطه مدرسه معین خبر داد.

واژه های کلیدی: آموزش | تهران | مدرسه | تعطیلی | آموزش و پرورش | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog